9 основних принципів чуйного веб-дизайну

веб-дизайн 0

У сучасному світі простір інтернету являє собою яскравий світ торгових брендів і марок, які регулярно змінюються і трансформуються. У всесвітній павутині найбільш інформаційним простором є — сайт. Важливі складові цікавого і якісного сайту — це барвистість і унікальність. Залишаючись зручним і функціональним, він повинен гармоніювати із загальною стилістикою компанії, тому вкрай важливо розробити унікальний фірмовий стиль і дизайн сайту.

Пошук ідеї

Для початку необхідно зайнятися пошуком ідеї для майбутнього дизайну. З цим можна ознайомитися на http://www.vectorvip.ru/ Розробляючи веб — дизайн досвідчені дизайнери виносять на обговорення свої пропозиції та думки. Враховуючи побажання замовника, його вподобання і смаки вибирається найбільш оптимальний варіант. Необхідно пам’ятати, що саме від веб — дизайну залежить зрозумілість структури і зручність навігації. Заходячи на сайт, клієнт не повинен блукати поглядом у пошуках інформації, тому візуальне оформлення повинно бути не тільки красивим, але і функціональним.

Розробка фірмового стилю

Наступним етапом є розробка фірмового стилю, який дозволить клієнтам безпомилково впізнавати потрібну організацію, серед безлічі конкуруючих сайтів. Фірмовий стиль являє собою:
- Розробку логотипу компанії,
- Підбір кольорів,
- Розробку елементів графіки, які виступають в ролі ідентифікатора.
Веб-дизайн і фірмовий стиль повинні бути виконані в одному стилі http://www.thisorthat.net.ua/, що позитивно впливає на репутацію компанії.

Розробка дизайну головної сторінки

Користувачі заходячи на сайт http://www.rps-rus.ru/ майже завжди починають відвідування з головної сторінки, яка повинна володіти приємною зовнішністю і викликати позитивні емоції. На головній сторінці зазвичай розміщується основна інформація про діяльність компанії, розміщуються посилання на внутрішні сторінки, що містять інформацію про координатах, послуги і тарифи.

Розробка дизайну внутрішніх сторінок

Створюючи сайт дизайнери повинні загострити увагу не тільки на головній сторінці, а й подбати, щоб внутрішні сторінки сайту могли зацікавити відвідувачів. Важливо, щоб всі сторінки сайту справляли враження єдиного цілого. Слід пам’ятати, що внутрішні сторінки містять основну інформаційне навантаження. Розміщена інформація повинна бути виражена максимально яскраво і бути такою, що запам’ятовується. Такий ефект досягається за рахунок мінімалістичного веб-дизайну.
Веб-дизайнери створюючи сайт повинні брати до уваги загальні принципи і механізми роботи з комп’ютером. Наприклад, користувачі можуть використовувати різні дозволи екрану або ж враховувати, що роботу над сайтом продовжуватимуть програмісти і кодери. Веб — дизайн є досить непростою і складною областю, і її освоєння вимагає важкої і копіткої роботи.