Бізнес в інтернеті - свобода і незалежність - OutdoorMedia

Бізнес в інтернеті 0

Загадкова Камбоджа — моя перша подорож

Камбоджа, Камбоджа і ще раз Камбоджа! До сьогоднішнього дня я чув про цю країну тільки на уроках географії в школі, далі кілька разів на лекція про історію стародавнього Сходу і мабуть все. Найяскравіші враження, пов’язані з цією країною, були від перегляду картинок і фотографій в інтернеті. І я зовсім не міг собі уявити, що у віці 25 років зможу відвідати цю чудову країну і написати для Вас невеликий звіт про мою подорож.

Багато туристів, які приїжджають в Камбоджу, кажуть, що умови життя тут жахливі, що країна на межі бідності, і що нічого доброго ви тут не знайдете. На перший погляд дійсно може так здатися, але потрібно дивитися значно глибше, на перспективу яка відкривається якщо детальніше розібратися в реаліях камбоджійської життя.

З перших же хвилин, після того як я в’їхав в країну, звертаю увагу на сільські хатини, дахи яких покриті пальмовим листям. Вони стоять на дерев’яних палях, і складається таке враження, ніби їм уже 1000 років. Звичайно, не вся Камбоджа така, є багаті і красиві будинки, але саме ця самобутність, природность притягує сюди все більше і більше туристів з Європи.

Основне населення країни — це Кхмери. Я був в Камбоджі не довго, але й за цей короткий період зміг перейнятися повагою до традицій і менталітету місцевих жителів. Кхмери дуже сімейні і це можна вважати їх основною відмінною рисою, так би мовити, унікальністю.

Сім’я стоїть на чолі всього. Кхмерские родині дуже багатодітні, як правило, у них не менше 8 дітей, а то й більше. Потрібно враховувати той факт, що зарплата одного людина всього-то 60 доларів на місяць. Після цього навіть якось дивно чути від росіян, що з їх зарплатою в 1-2 тисячі доларів, ще дуже рано заводити дітей, тому що фінансове становище не дозволяє. Я впевнений, що справа тут не в кількості грошей, а в розумінні і ставленні до сім’ї в цілому. Пам’ятайте, що щасливий не той у кого багато, а той кому достатньо.

Ще дуже мені сподобалися їхні сімейні традиції. Наречений, перед тим як взяти дівчину в дружини, повинен заплатити її родині викуп. Це не якийсь жартівливий викуп, як на наших весіллях, а справжнісінька, велика і серйозна сума грошей. Найчастіше вона не менше 5000 доларів, та ще й організації всього весілля лягає на плечі нареченого. І ось виходить не менше 1000 доларів. Враховуючи середню зарплату, можна сказати, що ця сума просто космічна для звичайного камбоджійця. Наречений збирає потрібну суму близько 15 років, з цього для нього день весілля і весь шлюбний процес дуже важливий. Уявити наскільки він любить дівчину, і як вона йому важлива, що готовий 15 років збирати гроші заради того, щоб бути з нею.

Якщо ми вже заговорили про жениха, то доречно згадати і про наречену. А що ж дівчата? Як вони ставляться з своїм чоловікам? Місцеві звичаї свідчать, що молода дівчина може виходити заміж тільки один раз.

Також є суворі закони, порушувати які вважається дуже ганебним:

Виходити заміж більше 1 разу
Курити в присутності чоловіка
Вживати алкоголь
Ось такі прості правила підтримують міцну камбоджійську сім’ю і дарують подружжю щастя. Так що, якщо Вам потрібна не питуща, що не курить, один раз і на все життя, дівчина, то їдьте в Камбоджу

У цій країні є неймовірної краси храми входять у всесвітньо відомий комплекс Анкор. Лише ступивши на територію храму, відразу відчуваєш неймовірну енергію і шалену внутрішню силу. Енергія піднімається по тілу, проникаючи в кожну клітинку організму. Говорити про храми можна годинами, вони величні, красиві, величезні, дійсно незабутні. Словами всього не передати, і для того, щоб оцінити всю пишноту Анкора потрібно приїхати і побачити все своїми очима, присвятивши подорожі по Камбоджі мінімум місяць.

Багато хто відразу задумаються — «А як же можна так довго подорожувати, та ще й не відриваючись від роботи?» Звіт очевидний. Потрібно мати таке джерело доходу, щоб ніякі географічні рамки Вам не заважали заробляти хороші гроші. Як правило, даний бізнес побудований в мережі інтернет, адже саме світова павутина дає неймовірні можливості для заробітку.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>