Джек Дорсі, засновник Twitter, ділиться своїми бізнес секретами

Джек Дорси 1

Джек Дорсі, засновник Twitter

День добрий, читачі мого блогу. Дорсі відноситься до тієї категорії бізнесменів, які суттєво змінили світ за останні 10 років, це категорія інтернет мільярдерів, що об’єднали своїми проектами сотні мільйонів користувачів по всій планеті. Раніше я вже аналізував поради від Марка Цукерберга, засновника Facebook, розповідав про думки творців Гугла і Амазону, а сьогодні черга дійшла і до Дорсі, основа теля Twittera.

Успіх не приходить випадково

Дорсі, як і тисячі інших мільйонерів по всьому світу, знає, що успіх ніколи не приходить випадково. І всі розповіді про те, що нічого не робив і раптом стан звалилося на голову — це або брехня, або не бажання розкривати справжні причини свого успіху.
Скажу так, що ви повинні працювати, наполегливо і довго працювати, якщо хочете вийти на якісно новий рівень, щоб Ваш бізнес зміг забезпечити не тільки Вас, а й батьків, близьких, дати можливість для заробітку десяткам, а то й сотням інших людей.

Спілкування породжує цікаві думки

«Я намагаюся стежити за всім, що обговорюють в моєї компанії. Може здатися дивним, але 90% свого робочого часу я приділяю спілкуванню зі співробітниками, які не є моїми прямими підлеглими. Це дає можливість дізнатися їхню думку, отримати базис для роздумів і аналізу »- говорить Джек Дорсі в одному з інтерв’ю американському бізнес каналу.
Це і правильно, адже потрібно завжди бути відкритим для інших ідей, потрібно вміти вислухати та проаналізувати думки своїх колег, напарників або підлеглих. Пам’ятайте, що ви не повинні себе ставити вище інших, будьте простіше, відкритість і неймовірні вирішення поставлених завдань чудесним чином прийдуть у ваше життя.

Бізнес секрети: узгодженість і дисципліна

Одного разу Дорсі сказав — «Я люблю узгодженість і дисципліну, адже саме на цьому повинна будується будь-яка компанія з великими амбіціями». Зараз, коли я будую свій бізнес, дивлюся на те, як ведуть справи друзі і знайомі, то ще більше розумію важливість узгодженості та дисципліни. Якщо у Вас все чітко, все розплановано, ви знаєте, що збираєтеся робити сьогодні і який результат повинні отримати, то робота буде виконуватися з максимальною ефективністю і значно швидше.
Запам’ятайте найголовніше — починати потрібно з себе. Не можна вимагати від партнерів або підлеглих дисципліни, якщо ви самі любитель порушувати затверджений план. Це може принести діструктів в компанію.

Майте розпорядок тижні

Аналізуючи виступи та висловлювання Джека Дорсі, я натрапив на одну дуже цікаву деталь. Він має досить тематичний розпорядок тижні, своєрідний план, в якому кожному дню присвоєна своя функція. Це дозволяє концентрувати виключно на одному завданні, робити його якісно і в терміни. Перенести на завтра не вийде, адже ви вже знаєте, що завтра інша задача, з цього доводиться вибудовувати день так, щоб все встигнути. Як на мене, то дуже цікава модель.
До речі, ось що сам Джек говорить:
«Кожен день у мене має певну тематику. У понеділок вирішуються управлінські проблеми. У вівторок розбираю питання щодо продуктів, техніки та дизайну. Середовище — це маркетинг і комунікація. Четвер — день зустрічей. Як правило я спілкуюся з розробниками та партнерами. У п’ятницю розвиваю програми корпоративної етики і культури. Субота -. Заслужений відпочинок, а ось в неділю розробляю стратегію розвитку компанії і проводжу важливі співбесіди »

Робити складне простим — ось основна мета

Соціальні мережі дійсно значно спростили те, що раніше було неймовірно складним. Тепер можна спілкуватися з людиною перебуваючи в різних куточках земної кулі, можна обмінювати інформацією за секунди.
Дорсі теж прихильник того, що потрібно створювати такий продукт, який зможе значно спростити життя людини. Лише в цьому випадку він зможете стати всесвітньо відомим і корисним.
Якщо ви створюєте інтернет проект, то подумайте чим він допоможе користувачеві, чому варто вибрати саме ваше сайт, яка його особливість.

Не покладайтеся тільки на удачу

Одне з найбільш сильних якостей підприємця, яке ви зобов’язані в собі розвивати — це не покладатися на удачу, а навчитися розпізнавати вдалі ситуації.
Джек Дорсі, з інтерв’ю журналу Forbes
Покладатися на удачу — це, як мінімум, нерозумно і необачно. Ви повинні трудитися, розвивати компанію і паралельно розвиватися самому. Вдалі можливості завжди приходять в наше життя, ви тільки повинні вміти їх побачити, вчасно використовувати і отримати максимальну вигоду з цієї ситуації.

Велике майбутнє Джека Дорсі

Як я вже говорив, Джек Дорсі відноситься до тієї категорії підприємців, які вже в молодому віці створили і вивели на гідний рівень компанії змінили весь світ. Упевнений, що у нього велике майбутнє, і вже скоро б побачимо нові, революційні проекти, які спростять життя людей ще більше.
Порад для молодих бізнесменів Джек дає не так вже й багато. Можливо, зважаючи на свою молодість і не бажання зізнаватися. Ну що ж, впевнений, що ми ще не раз почуємо про цього геніального підприємця, а я буду тільки доповнювати свій список відмінними і мотивуючими порадами від засновника Twitter.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>