Інфобізнес з нуля - Самі прибуткові ніші Інфобізнес!

Инфобизнес 0

Інфобізнес з нуля — з чого почати і яку нішу вибрати?

Почати свою сьогоднішню статтю я вирішив з цитати слів Миколи Кононова автора книги «Код Дурова: реальна історія« Вконтакте »і її творця». А адже Микола правий, і він трохи інакше сказав відому всім фразу — «Хто володіє інформацією, той володіє світом». У сучасному інтернеті дуже багато значить інформація і якщо ви вмієте контролювати її потоки, вмієте на цьому заробляти, то все козирні карти в ваших руках.
У своїй минулій статті я детально розповів що таке Інфобізнес і трохи зачепив тему побудови свого власного проекту. Сьогодні більш детально зупинюся на самих перших етапах Інфобізнес, на те, як почати бізнес з нуля і що зробити перш за все.
Інфобізнес — це слово яке вже щільно увійшло в нашу розмовну мову. Хтось тільки чув, хтось побічно знайомий з цим поняттям, а деякі навіть намагалися стати на нелегкий шлях інфобізнесмена.
Кожен початківець інфобізнесмен стикався з проблемою вибору прибутковою ніші, адже всі ми прекрасно розуміємо, що одна тематика буде продаватися добре і приносити великі гроші, а інша взагалі слабенько і не факт, що ви зможете хоч щось заробити.

Так які ж ніші для Інфобізнес найприбутковіші?

За статистикою майже 90% всього прибутку припадає на три основні тематики — це бізнес і фінанси, здоров’я, любов та сімейні відносини. Звичайно, ці три величезні ніші ще діляться на безліч дрібних, але суті це не змінює. Розглянемо більш детально кожну з них.

Бізнес та фінанси

Люди завжди прагнуть до більшого вимірюючи своє «щастя» в грошах, вони шукають нові шляхи заробітку, нові можливості, шукають допомогу і опору. Саме цим зумовлена востребованость даної ніші Інфобізнес.
Також тема бізнесу і фінансів затребувана не тільки серед початківців, а й серед уже досвідчених бізнесменів. Хто як не вони розуміють ціну інформації, можуть гідно оцінити корисні та практичні поради.
Говорячи про дану нішу Інфобізнес хотілося б навести цитату Дональда Трампа:

«Фінанси і бізнес — небезпечні води, в яких ненажерливі акули ходять колами в пошуках жертви. У цій грі знання — ключ до сили і влади. Витрачайте гроші на те, щоб знати, що ви робите. Інакше хтось дуже швидко «уделает» вас. Фінансова безграмотність — величезна проблема. Люди постійно вплутуватися в небезпечні ситуації тільки тому, що як слід не підготувалися. »

Таку пораду дорогого коштує, та ще не від когось там, а від людини добився неймовірних успіхів і побудував медіа імперію. Скільки буде існувати бізнес, стільки буде актуальною і прибутковою тема бізнес успіхів та фінансового благополуччя.

Любов і сімейні відносини

Любов, побудова власної сім’ї, пошук другої половинки і налагодження з нею взаємин — це тільки кілька подніш з цієї широкої тематики які користуються величезною популярністю. Це й не дивно, адже дана сфера є частиною життя будь-якої людини. Навіть важко сказати чого хоче чоловік більше, грошей або любові і міцних сімейних відносин.

Про любов і романтику мріють всі, всі хочуть бути красивими і залучати погляд інших людей, всі хочуть побудувати сім’ю на взаєморозумінні і довірі. Саме для того, щоб дати відповіді на всі ці питання і створюються посібники, видаються книги, проводяться різні семінари та платні консультації.

Яскравим прикладом Інфобізнес в даній ніші можна назвати уроки пікапа. Де досвідчені мачо дають поради боязким хлопцям щодо знайомства і побудови відносин з дівчатами. До речі, якщо ви дивилися фільм «Метод Хітча», то можу сказати, що Хитч є класичним прикладом інфобізнесмена. .Він Вчив хлопців знайомиться, не бояться дівчат, вчив їх як поводитися на першому побаченні, а в замін отримував гроші. Елементарно, Ватсон (с)

Здоров’я

Теж тема яка буде актуальна поки існують хвороби. Тобто завжди . Люди не хочуть хворіти, вони хочуть бути здоровими. Саме з цього дана ніша користується попитом. Останнім часом стала дуже популярна тематика щодо здорового харчування, здорового способу життя. Люди розуміють, що ми те, що ми їмо. А враховуючи той факт, що якість їжі погіршується з кожним днем ​​все більше і більше, актуальність збереження здоров’я збільшується.

Хоч раніше і казав, що є три основні ніші, але особисто я вважаю, що зараз серйозну конкуренцію їм складає ще одна тематика — побудови бізнесу в інтернеті. Як ви розумієте, інтернет і технології розвиваються, щодня з’являється щось нове і революційне, багато людей заробляють мільйони на інтернет проектах, а найуспішніші старт апи десятиліть все пов’язані з мережею і комп’ютерами.
Вже ні для кого не секрет, що в онлайні можна заробити десятки тисяч доларів при цьому займаючись улюбленою справою. Онлайн бізнес стирає межі, він дозволяє Вам перебуває в Таїланді, мати компанію в Росії, а працівників наймати взагалі з будь-якої іншої країни.

Онлайн бізнес відкриває перед Вами неймовірні можливості до подорожей, саморозвитку та вдосконаленням. Адже якщо правильно організувати бізнес, то він буде працювати в автоматичному режимі і вам потрібно буде приділяти не більше пару годин в день. Весь інший час витрачайте на себе.
Маючи досвід побудови успішного онлайн бізнесу ви можете давати консультації початківцям і освоїти ще одну нішу — Інфобізнес.