Карлос Слім - найбагатша людина на планеті -OutdoorMedia

Карлос Слім 2

Карлос Слім — впевнений, що багато хто з Вас вже не раз чули про цього чоловік. Згідно з рейтингом Forbes саме Карлос в 2010-12 роках був найбагатшою людиною на планеті. Як ви думаєте, бізнесмен, який досяг такої вершини, став кращим з кращих, може порадити щось ділове для починаючого підприємця? Відповідь очевидна, і сьогодні я продовжую свій цикл статей «Правила бізнесу: поради мільйонерів».

Карлос публічна персона, і це не дивно. Людина з таким статусом завжди під об’єктивами фотокамер, є бажаним гостем на будь-якому каналі і в будь-якому телешоу світу. Аналізую десятки інтерв’ю, виступів, лекція я постарався зібрати найцікавіші і повчальні цитати Карлоса Сліма. Упевнений, що багато з них змусять по іншому подивитися на виникаючі у вашому житті ситуації, а деякі здатні повністю змінити ставлення до бізнесі, грошам і фінансам.

Не зациклюйтеся тільки на бізнесі

Бізнесмен не повинен завжди думати лише про бізнес. Розширюйте свої інтереси. У житті у Вас з’явиться дуже багато можливостей для того, щоб дізнаватися, вчитися, відчувати і нормально жити.

Кому, як не Карлосу, знати, що на бізнесі життя не закінчується. Він є одним з найбільших філантропів у світі, розвиває програми освіти в Мексиці, спонсорує різні культурні та оздоровчі заклади. Нещодавно, в 2012 році, він купив іспанський футбольний клуб, і тепер спробує свої сили в спорті.

Починаючому бізнесменові потрібно тлумачити фразу Сліма під свої реалії. Зрозумійте, що ви не повинні концентруватися виключно на одному проекті все життя. Розширюйте інтереси, і у ваше життя прийдуть нові можливості, нові способи заробітку і розвитку себе як особистості, так і бізнесмена.

Вік живи, вік учись

Що відрізняє хорошого бізнесмена від поганого? Особисто я вважаю, що хороший ніколи не перестає вчитися, пізнавати щось, відкривати нові горизонти для досягнення поставлених цілей. Якось раз Карлос Слім сказав — «Я досі задаю багато питань», і це при тому, що йому вже 73 роки, і він досяг вершини фінансового Олімпу. Не переставайте вчитися, адже знання — світло здатний висвітлити ваше світле майбутнє.

Вчіться на минулих помилках

Ви повинні мати уявлення про своє майбутнє. Для цього ви просто зобов’язані знати минуле.

Цю фразу кожен для себе може розтлумачити по різному. Особисто я зрозумів так, що ви не повинні забувати той досвід, який отримали в минулому. Проше кажучи, не наступайте два рази на одні й ті ж граблі. Помилилися, десь надійшли не правильно, зробіть висновки, засвойте урок і продовжуйте рух до своєї мрії, але вже з урахуванням отриманого досвіду.

Мінімальні ризики

Багато успішні люди відзначають, що обов’язково потрібно ризикувати, якщо цей ризик виправданий. Карлос, в свою чергу, говорить, що практично не ризикував у своєму житті. Він вважав за краще тихо і розмірено вести бізнес, був дуже консервативний у всіх рішеннях і діях.

Якщо говорити чесно, то впевнений, що він лукавить. Звичайно, ризики були, і, напевно, в якийсь момент життя він думав «все або нічого». Коли ти розвиваєш таку гігантську компанію і маєш мільярди доларів, то кожен день зустрічаєшся з ризиком. Я не вправі його судити, і кожен вільний вибирати свій шлях до успіху. Карлос Слім мільярдер, а значить він вибрав правильну тактику. «Тихіше їдеш, далі будеш» — можливо так воно і є.

Карлос Слім — кращі цитати про бізнес, життя і успіху

Карлос Слім дуже своєрідні підприємець, зі своїми, унікальними поглядами на багато життєві моменти. Далі я наведу ще з десяток цікавих цитат, які ви можете тлумачити по своєму. Скажу тільки одне, що у всіх них є глибокий зміст, не зрозумілий з першого разу, але якщо трохи подумати і розібратися, то ви доберетеся в справжньої мети даних слів.

Що таке успіх? Я впевнений, що це не кількість зароблених вами грошей, це не розмір вашої компанії і не видатні якості бізнесмена. Успіх — це все ваше життя. Успіх — це щаслива сім’я і хороші друзі. У цьому плані, я повністю успішна людина.
Гордість за досягнення мети повинна бути у Вас всередині. Це не втішні слова, оплески визнання. Це почуття, яке виникає тоді, коли ви займаєтеся улюбленою справою.
У бізнесі немає задоволення. Ви працюєте.
Великим безумством буде якщо ви створите багатство і залишите його після смерті не відомо для чого. Ви повинні вміти розпорядитися своїми грішми за життя, використовуючи їх поза бізнесу.
Оптимізм, якщо він у вас непохитний і спокійний, обов’язково принесе свої плоди. Живіть з вірою в краще.
Дорога до щастя викладена усвідомленням власної цінності.
Ведення бізнесу — це не тільки соціальна відповідальність, але і моральна необхідність.
Ти стаєш сильнішим з кожним днем, якщо у тебе все добре в сім’ї.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>