Кращі бізнес книги - OutdoorMedia

бізнес книги 0

Вчення світло, а невчення — тьма.
Народна мудрість

День добрий, читачі мого блогу. Свою сьогоднішню статтю я не дарма почав з народної мудрості. Адже споконвіку було зрозуміло, що те, хто вчиться, пізнає щось нове, отримує корисну для себе інформацію, той буде завжди на крок попереду інших.

Сьогодні я з Вами хотів би поговорити про різні бізнес книги і їх роль у становленні та розвитку світогляду молодого бізнесмена. Відразу хочу сказати, що величезна кількість літератури Ви можете завантажити в розділі «Бізнес Книги». Якщо ви вже аналізуєте різні публікації вітчизняних і зарубіжних мільйонерів, то могли помітити таку особливість, що кожен їх них має улюбленого автора або радить хорошу книгу. Абсолютно недавно мені попалося на очі інтерв’ю Павла Дурова, засновника соціальної мережі Вконтакте, де він розповідав, що будучи ще студентів захоплювався читанням книжок різних успішних західних бізнесменів, навчався у них, мотивувався успіхами і здобутками. Упевнений, що така любов до нових знань і допомогла Дурову вчасно зрозуміти, що зародилася в США соціальна мережа може дійти і до Росії, а поки цього не сталося потрібно створювати якісно кращий аналог. Якщо чесно, коли читаєш таку літературу, то реально заряджаєшся тією енергією, що передає автор. У мене часто буває так, що вчасно читання я розумію як вирішити недавню проблему, побудувати нову схему або підправити вже наявну.
І ось саме зараз я Вам представлю одні з найкращих, мотивують і розвиваючих книг які повинен прочитати будь-яка людина, що бажає отримати фінансову свободу, незалежність і прекрасне життя. Деякі з цих книг я читав, про деякі чув від партнерів, а парочка вже лежить на полиці і чекає своєї черги. Отже, давайте починати.

Бізнес книги: класика жанру

Хоч світ і розвивається, з’являються все нові і нові способи заробітку, а старі йдуть у небуття, але є книги, які будуть актуальні ще не один десяток років. Однією з таких книг є творіння Дейла Карнегі «Як здобувати друзів і впливати на людей». Книга була випущена в 1955 році, але досі входить у всілякі ТОПи і рейтинги кращих бізнес видань. Можна сказати, що Карнегі заснував новий напрям у літературі — бізнес психологія. Після прочитання книги ви зрозумієте, що дуже важливо не тільки знати основи бізнесу, але і думати як бізнесмен. Потрібно змінюватися зсередини, потрібно бажати жити по іншому і йти в цій мрії.
Дейл Карнегі розписав неймовірно прості прийоми за допомогою яких ви зможете налагодити відносини з будь-якою людиною, розташувати його до себе, а далі вже справа за малим.

Наступна книга, яка реально переверне ваш світогляд, змусить повірити, що ви здатні досягти успіху — це «Думай і багатій» Наполеон Хілл. Хочу зазначити, що написана вона була в 1937 році, але актуальна і по сьогоднішній день. Також, як і попередня книга, творіння Хілла входить до рейтингу кращих світових книг про бізнес.

Автор намагається показати Вам, що не потрібно шукати відмовки вашим невдач, не треба себе виправдовувати і намагатися когось звинувачувати у всіх бідах. Думай і багатій — і це дійсно так. Прочитавши книгу ви зрозумієте, що можна без проблем подолати всі перешкоди і знайти успіх, що робота над собою починається з внутрішнього світу, з розуміння того, хто ви і для чого почали бізнес. Натхненником Хілла був Дейл Карнегі, з цього авто знав про що писав, і зміг створити не менш приголомшливий шедевр.
7 навичок високоефективних людей — ось ще одна книга, яку я можу віднести до класики бізнесу. Стівен Кові, автор цієї книги, описує 7 основних принципів успішної людини. Але Кові не просто викладає матеріал, а також розповідає про те, як застосувати ці навички, що потрібно робити для того, щоб досягти результату і з кожним днем ​​тільки збільшувати ваш успіх.
Забув, зовсім забув. Тільки дописавши вже статтю цілком, перечитуючи ще раз все сказане зрозумів, що випустив з уваги ще один шедевр — Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Ця книга яку треба читати просто в обов’язковому порядку, всім. Бізнесмен ви чи ні, новачок або вже досвідчений гравець фінансового ринку, робочий або великий директор — не має значення. Книга Айн Ренд, за деякими опитуваннями, вважається другою після Біблії. Вона радикально змінила бачення деяких аспектів життя. У кілька рядків і не вкладеш усіх емоцій, які подарує Вам цей твір. Висновок один — читати обов’язково.

Звичайно, є ще безліч хороших книг які, я впевнений, ви обов’язково прочитаєте. Але для початку раджу ознайомитися саме з цими. Вони складуть базис, основу вашого світогляду, допоможуть по іншому поглянути на світ і бізнес зокрема.
Бізнес книги сучасності

На книгах Карнегі, Хілла, Кові виросло не одне покоління успішних підприємців. Багато хто з них перейняли досвід своїх вчителів і теж почали видавати власні шедеври. До більш сучасним авторам можна віднести Пітера Друрека, Джима Коллінза, Брайана Трейсі, Роберта Кіосакі та інших.

Наступною книгою, яку я хочу Вам порекомендувати, являють «Багатий тато, бідний тато». Упевнений, що багато про неї чули і це не дивно. Автор книги, Роберт Кіосакі, є американським бізнесменом, які не тільки продає бізнес книги, а й проводить різноманітні тренінги, лекції, семінари, на яких навчає людей правильно ставитися до грошей. Він упевнений, що проблема більшості в тому, що вони не знаю законів з яким працюю гроші, роблять їх самоціллю і в теж час ніколи цієї мети не домагаються. Книга гідна до прочитання.

Rework — ще одна книга яка внесла свою лепту в мій розвиток як бізнесмена. Вона вже більше ближче до того, чим займаюся я, так як авторами книги є Фрайд Джейсон і Хенссон Девід Хайнемайер. Це два успішних інтернет бізнесмена, які в 1999 році організували компанію «37signals» основним напрямком якої є розробка веб додатків і різних програм. Автори розповідають про те, як побудувати свій бізнес, що для цього потрібно робити, діляться особистим досвідом і дають безліч порад. Варто скасувати, що на порталі Amazon.comданная книга займає лідируючі позиції відразу в 3-х категоріях.

Мені завжди імпонував Олег Тиньков, відкритий, трохи різкий, але в теж час чесний у висловлюваннях бізнесмен. Після прочитання його книги «Я такий як всі» стало зрозуміло, що це те, що я так довго шукав. Всі наведені вище автори, без сумніву, геніальні, але їх модель побудови бізнесу спрямована більше на захід, на ту аудиторію і їх можливості. Тоді як Тиньков розповідає свою біографію, реалії Росії. Як піднятися від звичайного спекулянта до людини укладають угоди з Романом Абрамовичем? Читайте все в книзі, впевнений вона Вас здивує.

Ще один російський автор Максим Котін написав книгу «Чичваркін Е … геній». Якщо Вам нічого не говорить прізвище Чичваркін, то скажу, що це власник компанії «Евросеть». Так от, Котин кілька місяців вивчав Євгенія і постарався розкрити його успіх, повідати читачеві як звичайний продавець турецьких джинсів створив компанію з оборотом більше 2-х мільярдів доларів на рік.
Книга яка змусить Вас повірити в чудо

І ось те, чого я так довго чекав. Хотів написати про цю книгу ще на самому початку, але вирішив залишити найкраще для тих, хто вміє читати до кінця. Ронда Берн з книгою «Секрет» змінила мою свідомість. Це не просто гучні слова, це дійсно так. Спочатку я подивився короткий фільм «Секрет», потім зрозумів, що потрібно читати книгу. На одному диханні, буквально за кілька днів, сторінка за сторінкою я жадібно вбирав у себе всю інформацію. Все так просто, все лежить на поверхні, всі секрети успішного життя, кар’єри, гарне сімейне життя, все це можна отримати, потрібно лише захотіти і вірити. Книга «Секрет» розповість Вам як все це мати, як змінити своє життя вже сьогодні, як будувати навколо себе саме такий світ як ви хочете.

Книга є альфа і омега усякого знання, початок початків кожної науки.
Стефан Цвейг

По справжньому хороших книг величезна кількість. У даній статті я розповів лише про малу їх частини, зробив першу краплю в ваше море знань, яка допоможе отримати вам безцінний досвід і змінити життя на краще раз і на завжди.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>