Поради мільярдерів зі списку Forbes (частина 3)

Forbes 1

Секрети успішної кар’єри — поради мільярдерів

День добрий, читачі бізнес блогу. Упевнений, що ви вже ознайомилися в першою і другою частиною мого невеликого циклу статей, в яких основною темою є поради мільярдерів. Ці поради, рекомендації та погляди на сучасний світ, воістину несуть незамінну інформацію, відмінні знання як для молодого фахівця, так і для вже усталеного в поглядах людини. Стів Джобс, Білл Гейтс, Джоан Роулінг, Марк Цукерберг і багато інших — ось ті люди, які є прикладами для наслідування, і до думок яких можна, я б навіть сказав потрібно, прислухатися.

Сьогодні третя, і остання, стаття з цього циклу. Скажу відразу, що імена багатьох мільярдерів, чиї думки я буду озвучувати, не так широко відомі суспільству, але це абсолютно не означає, що їхній життєвий досвід і поради менш вагоміше. Якщо чесно, то позиція деяких з них стала для мене справжнім відкриттям, їх погляди на світ і що відбувається змогли внести багато ясності і в моє розуміння бізнесу, фінансів і життя в цілому. Упевнений, що кожен, хто читає цю статтю зробить для себе приголомшливі висновки, які вже сьогодні зможуть кардинально змінити вектор вашого розвитку, спрямувати його в правильне русло успіху і достатку.

Росс Перо: плануйте на десятки років

Росс Перо є успішних американським бізнесменом. У 1984 році він продав свою компанію за 2.4 мільярди доларів. З тих пір Перо займається інвестиціями, у нього дуже багато різного бізнесу та некомерційних проектів. Також Перо пише книги на тему мотивації, бізнесу та економіці, тим самим передаючи свої знання мільйонам читачів.
У 2006 році він виступав перед студентами Південного методистського Університету. У своїй промові Росс Перо сказав: «Ваше покоління має значно більше часу для того, щоб планувати своє майбутнє. Будьте готові до того, що і в 80 і в 90 років ви будете трудитися. Але перед тим, як це майбутнє настане, ви повинні подорожувати, відкривати світ, пізнавати інші народи і національності. Організуйте для себе невелику пригоду, саме так ви зможете відкрити свої справжні пристрасті та бажання. Я впевнений, що тоді Вам воздасться за всі праці. »
Але найголовніша думка, яка змушує замислитися, полягала в тому, що ви повинні планувати своє життя. Звичайно, розрахувати все до денного не реально, адже бувають такі ситуації, які просто не можна змоделювати заздалегідь, але у Вас має бути чітке розуміння того, що ви хочете, куди рухаєтеся і для чого все це потрібно. Майте невеликий план життя в якому обов’язково повинні бути точки опори — де хочете вчитися, чим займатися, де жити, яку сім’ю мати, в яких країнах побувати і т.д

Тед Тернер: Працюйте не покладаючи рук, але не забувайте про рекламу

Тед Тернер є засновником всесвітньо відомого каналу CNN. Зараз йому 74 роки, і за своє життя Тед встиг зробити багато чого. Особливої ​​уваги заслуговує благодійність якою він займається. У 1997 році він зробив пожертву ООН в розмірі 1 млрд. Доларів. Неймовірно? Ось так буває. Але зараз хотілося б не на цьому акцентувати увагу. Тед Тернер дуже мудра людина, і коли його питають як він добився успіху, відповідь практично завжди один і той же — «Лягайте рано спати, також рано прокидайтеся, працюйте не покладаючи рук і не забувайте про рекламу». Ось і весь секрет. Як говоритися, все геніальне — просто.
У свої 74 роки Тернер не перестає трудитися, щодня працює над чимось новим, створює проекти, розвиває вже працюючий бізнес. Таке прагнення до життя, роботи і розвитку є кращою мотивацією.

Рід Хоффман: будьте суперечливі, тільки тоді ви опинитеся праві

Рід Хоффман є венчурним інвестором, одним з найуспішніших бізнесменів у світі, а також співзасновником бізнес соціальної мережі LinkedIn. Хоффман дуже чуйний тактик і грамотний інвестор. Він одним з перших побачив перспективи у творенні Марка Цукерберга і вклав гроші в Facebook. Якщо більш детально вивчати інвестиційний історію Ріда, то можна знайти в списку більше десятка успішних, зі світовим ім’ям, компаній, які приносять відмінну прибуток.

Але сьогодні нас цікавить не стільки біографія Ріда Хоффмана, як частина його промови з виступу перед учнями школи інформації Берклі.

«Ваше мислення має бути креативним і ясним. Де можна знайти кращу можливість для себе? Як ви думаєте, де реально щось змінити і почати прибуткова справа? В якій сфері ви орієнтуєтеся краще ніж інші? Успіх у бізнесі полягає в тому, що ви повинні бути суперечливі, але в теж час завжди опинятися правим. Поєднання цих якостей принесуть Вам неймовірні успіхи. Очевидно, що займана вами ніша повинна бути привабливою і перспективною для вас, але зовсім не цікавити конкурентів. В умовах, коли всі говорять, що дана сфера безперспективна, що не варто її розвивати, ви повинні довести свою правоту і стати кращим ».

Саме такі настанови давав Хоффман молодим людям, і вони є 100% вірними. Дуже часто буває так, що ми введемо на поводу соціуму, починаємо робити те, що нібито прибутково, не звертаємо увагу на інші сфери бізнесу. Так було з соціальними мережами. Тільки не багато хто зрозумів, то на Вконтакте, Фейсбуці, можна заробляти. Перші паблік з розрахунком на прибуток стали з’являтися в 2007-08 роках, але тоді мало хто всерйоз сприймав можливість такого заробітку. Зараз дані спільноти є лідерами, а ті, хто був скептиками починають все з чистого аркуша і суттєво відстають. Це тільки один приклад, а їх тисячі. Думайте своєю головою, тверезо оцінюйте ситуацію, дивіться у перспективу і будьте суперечливі.

Карл Айкан: Думайте самі

Всього два слова — «Думайте самі», а скільки сенсу в них приховано. Виступаючи перед учнями бізнес школи Університету Дрекселя, Карл Айкан сказав чудову промову:
«Коли ви закінчите університет, то перед Вам з’явиться два шляхи — піддатися чужих поглядів і думок, або ж думати самостійно і приймати відповідальні рішення. Ви повинні стати людиною, які думає своєю головою. Весь світ, великі корпорації і бізнес, зачекалися таких молодих фахівців. Ви повинні бути схожими на керівників великих компаній, які мають свою думку, своє бачення розвитку ринку і йдуть проти сформованих стереотипів.
До самого кінця залишайтеся відкритими для нових ідей, інноваційних пропозиції і перспективних можливостей. Якщо ви маєте план, то чітко дотримуйтесь його, йдіть на пролом до своєї мети. Не варто хвилюватися, адже саме такий підхід і цінується в бізнесі

Стів Кейс: Люди, що оточують Вас, дуже важливі

Стів Кейс є успішним бізнесменом і засновником компанії AOL. Його промову перед випускниками університету Джорджа Мейсона була дуже захоплююча, але найбільше мені сподобався один фрагмент:
«Чим би ви не займалися, який би вид бізнесу не розвивали, успіх залежить від уміння знаходити спільну мову з людьми. Є думка, що та людина, з яким ви ведете справи, значно важливіше самої справи. Ті, хто щодня оточують вас, будь-то дівчина, друзі, колеги, бізнес партнери, здатні істотно змінити вектор вашого розвитку і вплинути на загальний успіх. При виборі місця роботи, звертайте увагу ні на бренд або історію, а насамперед на те, з ким доведеться працювати, хто буде щодня впливати на ваше життя »

Джері Янг: Потрясіння не повинні Вас збити з ніг

Джері Янг є засновником Yahoo! і йому вже точно відомо про те, що не потрібно піддаватися труднощам. Читаючи свою промову випускникам Університету Гаваїв він зазначив, що Yahoo! була створена в дуже важкий період. На початку 90-х були економічні негаразди, світ змінювався, змінювалися погляди на бізнес і життя в цілому. Саме в такий період молодий Джері і його друг по університету, створюють компанію Yahoo!
Сам Янг відзначає, що кризові періоди, і періоди всіляких економічних потрясінь, можуть стати трампліном для молодих підприємців. Адже великі корпорації в цей період не думають про нові починаннях, їх головна мета утримати клієнтів і не втрачати прибуток. Такий розклад сил дає Вам можливість почати щось цікаве, при цьому не мати великої конкуренції і зайвої уваги.

Від автора: Знання — сила

Ось я і закінчив цикл з трьох статей, де навів найкращі думки які були виголошені перед студентами кращих ВНЗ світу. Ці думки не від пересічних людей, а від тих, хто досяг успіху, побудував компанії зі світовим ім’ям, вніс незаперечну лепту в розвиток бізнесу, економіки, і всього світу в цілому. Прочитати їхні виступи буде не достатньо, потрібно аналізувати слова, а головне засвоїти і застосовувати на практиці. Упевнений, що кожен з Вас здатний досягти успіху, стати по справжньому великим бізнесменом, і, можливо, через десяток років на сторінках бізнес форумів і журналів будуть красуватися ваші цитати і мудрий посил адресований усім молодим підприємцям.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>