Основи вдалого веб дизайну

веб дизайн 0

Сучасний веб — дизайн прагне охопити всі нові аспекти навколишнього середовища людини. Сьогодні хороший веб — дизайн є не розкішшю, а передусім необхідністю. Цей напрямок у дизайні, де йде постійний розвиток, змінюються стилі, виникають нові тенденції та тренди. Тому, за всім цим необхідно не тільки стежити, але й грамотно застосовувати на практиці. Дизайн став носити особливий характер з розвитком інтернету, який вельми зручний як для художніх задумів дизайнера, так і для реалізації економічних інтересів багатьох фірм і компаній.
З роками вимоги до сучасного дизайну збільшуються, оскільки постійно зростає кількість веб — сайтів. Користувач відкривши неграмотно і некрасиво оформлену сторінку, захоче скоріше її покинути і пошукати іншу, більш приємну для читання і загального сприйняття. Приклад професійно оформленого сайту можна подивитися тут http://www.bagel.net.ua/. Якісно розроблений веб — сайт приверне максимум уваги, допоможе в повному обсязі донести потрібну інформацію, яка не загубитися серед інших ресурсів і не залишитися непоміченим. Він повинен бути максимально близький і зрозумілий користувачам, і по можливості бути незвичайним, загадковим і інтригуючим.
Веб — дизайн є відростком графічного дизайну, від якого він фактично бере всі основи. Невеликі відмінності стосуються тільки технічних моментів. Веб — дизайнер створюючи продукт зручний і цікавий для користувача, повинен розуміти загальні принципи і механізми роботи програміста і кодера, так як надалі вони будуть вести роботу над сайтом. Для професіонала дуже важливо грамотно підібрати шрифти, графіку і піктограми, прийняти правильну колірну гамму. Приклад сайту https://www.gd-home.com/, де максимально грамотно поєднуються всі його складові.
Підкреслити професіоналізм автора допоможе легка запам’ятовуваність і впізнаваність веб — сайтів. Якісний і ефективний дизайн, максимум зусиль і креативу, зручність читання принесе власнику чималі доходи. Тому багато професійні дизайнери воліють аналогічний прийом у своїх розробках. Оригінальний стиль сторінки підкреслює індивідуальність і сучасність. Від відвідування сайту http://b77.net.ua/ у відвідувачів залишиться запам’ятовується приємне відчуття. В ідеалі ж, веб — дизайнеру необхідно передбачити бажання певної групи відвідувачів, які в силу специфіки сайту обов’язково відвідають сторінку. В основі вдалого проекту лежать два правила — спонтанність і підготовка.