Ви шанувальник компанії Apple?

Ви шанувальник компанії Apple? 0

Ви шанувальник компанії Apple? Віддаєте перевагу тільки пристроїв цієї марки? Пропонуємо вашій увазі чохли, бампера, годинники, наклейки та різні аксесуари, реалізує які інтернет-магазин ishtuki.com.ua. Придбати їх можна в магазині за привабливою ціною і на вигідних для покупця умовах. В асортименті є безліч різних моделей аксесуарів від цієї компанії, які доповнять та захистять ваш гаджет. Наприклад, надійний чохол MacBook в цьму магазині коштує від 450 грн, а бампер можно придбати від 120 грн.

Компанія Apple була заснована 1-го квітня 1976-го року, заснували її, на той час молоді, але як виявилися дуже успішні та перспективні підприємці: Стів Джобс, Стів Возняк, Рональд Уейн. В той час тільки створені перші персональні комп’ютери.

Наразі компанія Apple є однією з найдорожчих компаній у світі, приблизна вартість її у березні 2011-го року становила $ 309,5 млрд. Компанія в цілому має 324 магазинів на території США, Канади, Японії, Великої Британії та інших країн. Штат співробітників на 2010 рік налічує близько 46,6 тис. чоловік. Все це свідчить про те, що компанія давно і впевнено стоїть на світовому ринку електроніки.

Компанія Apple на даний момент є абсолютним лідером у світі по виробництву та продажу самої суперсучасної техніки. Продукція данної компанії має тільки позитивні відгуки, техника Apple оснащена потужними процесорами, найприємнішими сенсорними дисплеями і комплектуючими. Гарній якості відповідає і не маленька ціна, але цей товар однозначно коштує своїх грошей.

iPad — Ви зможете підібрати планшет на свій смак і свою перевагу. Асортимент компанії включає всі моделі: iPad 3, iPad mini, iPad 4. Є моделі з наявністю 3G модуля і без нього. Також широкий асортимент вибору iPad з різними об’ємами пам’яті: 16 Гб, 32 Гб, 64 Гб і 128 Гб.

MacBook — супер тонкі, супер потужні ноутбуки з відмінною продуктивністю. З таким MacBook всі Ваші задачі будуть виконані точно в термін і без помилок.

З плеерами iPod Ви будете не просто слухати музику, а кожен раз, включаючи iPod, ви будете наче присутні на концерті. Якість звуку вражає, можете не сомніватись.

iMac — це надвисокий моноблочний персональний комп’ютер, який має незвичайне якість зображення та відмінну продуктивність. З таким комп’ютером робота стане для вас одним задоволенням!

Монітор Apple — супер тонкий, сучасний, практичний, високопродуктивний з ідеальною чіткістю екрану.