Заробіток на гаманцях - міф чи реальність? - OutdoorMedia

Заробіток на гаманцях 0

Заробіток на інтернет-гаманцях. Чудо-гаманці — міф чи реальність

Днями аналізував статистику запитів в Яндексі на тему заробітку в інтернеті. І ось серед сотень інших запитів мені сподобався один, досить цікавий — «заробіток на інтернет гаманцях». Ну раз є попит, то буде і пропозиція. Вирішив написати статтю і висвітлити даний «вид заробітку».

Відразу хотів би відповісти на питання — «Чи реально заробити на інтернет гаманцях?».

Будь-який адекватний і думаючі людина Вам відповість, що ні. Я скажу теж саме. Пишу і сміюся, невже ще є такі простаки, хто вірить у диво-гаманці? Я впевнений, що ви раніше зустрічали в інтернеті спам по типу:

«Довго шукав як можна заробити в мережі. Вже й втратив всяку віру. Але ось недавно натрапив на оголошення про чудо-гаманець. Спочатку подумав, що це розлучення, що не може бути ніякого дива, але вирішив ризикнути і спробувати. Відіслав невелику суму, всього-то 50 рублів, і що ви думаєте? Правильно, отримав через деякий час у відповідь 100 рублів. Як потім виявилося, цей якийсь збій платіжної системи і будь-яка сума відіслана вами повернеться, тільки в подвійному еквіваленті. Так як я не жадібний, то користуйтеся, поки помилку не виправити, ось номер …. »

Гаразд б 2005, 2006 рік, коли таких лохотронів було повно, але 2013 !!! Народ, прокиньтеся, ви ще ведеться на чудо-гаманці? У цьому світі немає халяви, все потрібно заробляти своєю працею.

Заробити на інтернет гаманцях можна, вони використовуються тільки як платіжні системи, для здійснення різного роду грошових операцій. Якщо ж ви сумніваєтеся, і ще думаєте, що якісь способи є, то постарайтеся відповісти на одне питання — «Як заробити на пластиковій картці?». Та ніяк, аналогічно і з гаманцями.

Я невпинно буду повторювати: «Не вірте шахраям!» Більш докладно про інших схемах шахрайства я розповів у статті «Обережно! Лохотрон в інтернеті! «.

Мій блог створений щоб допомогти Вам заробляти дійсно великі гроші і на реально діючих методах. Якщо Ви зацікавилися, то для початку рекомендую прочитати статтю «Звідки гроші в інтернеті». Вона відкриє Вам очі і змусить зовсім інакше поглянути на можливість заробітку в мережі.

Я впевнений, що у багатьох відразу виникло запитання — «А чи можна заробити в мережі? А якщо можна, то скільки? ».

Відповім, що заробити реально і причому дуже хороші гроші. Свої перші кроки я робив пару років тому і вже тоді заробляв близько 30 тисяч рублів на місяць. З часом вчився, розвивався, удосконалив свої навички і мій дохід став рости. На даний момент я заробляю близько 100-120 тисяч рублів на місяць і на цьому не збираюся зупинятися.

Пам’ятайте, що все залежить від Вас. Якщо ви хочете заробляти, то будете, а от як це зробити я Вам підкажу.

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>